- پایگاه خبری تحلیلی مریان خبر تالش - http://maryankhabar.com -

نمایشگاه «مدرسه انقلاب » در مدارس هیئت امنایی تالش برگزار شد

نمایشگاه مدرسه انقلاب [1]

ششمین دوره نمایشگاه مدرسه انقلاب در شهرستان تالش در مدارس هیئت امنایی پسرانه خاتم الانبیاء (ص) و دخترانه آزادی ، برگزار شد.

 

به گزارش مریان خبر [2] ، مختاری مدیر آموزش و پرورش تالش در جمع خبرنگاران گفت : قالب نمایشگاه ، بهترین قالب در جهت انتقال ارزش های انقلاب و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران است و برگزاری نمایشگاه های انقلاب در مدارس ، از ساعت ها بحث و سخنرانی مفید تر خواهد بود .

وی ضمن اشاره به دانش آموز محور بودن این نمایشگاه ها گفت : استفاده از راویان دانش آموز و به نمایش گذاشتن دست سازه ها و فعالیت های آنان از نقاط بارز نمایشگاه های مدرسه انقلاب است .

مختاری ضمن تاکید بر اهمیت بازدید از این نمایشگاه ها  توسط دانش آموزان مدارس دیگر گفت :برنامه ریزی لازم جهت بازدید مدارس دیگر به جهت ایده گرفتن و اجرای نمایشگاه های مشابه در سطح شهرستان صورت گرفته است و مدارس در طول دهه فجر از این نمایشگاه ها دیدن خواهند کرد .

محورهای ششمین دوره نمایشگاه مدرسه انقلاب  ، «دیروز ما»، «امروز ما» و «فردای ما» تعیین شده است، ششمین دوره نمایشگاه مدرسه انقلاب در شهرستان تالش در مدارس هیئت امنایی پسرانه خاتم الانبیاء (ص) و دخترانه آزادی ، در حال برگزاری می باشد.